Prosinec 2014

Vánoce 2014

27. prosince 2014 v 19:57 | Ruffi |  Novinky
Ahojdáá :)
Tak tenhle článek bude na téma Vánoce.
Začala bych Dárky, které jsem dostala :) Byla to celá hromada dárků, ale je jeden, který mi udělal asi největší radost. Je to můj 1. tradík :3 Vypadá sice ( podle mě ) jako classic, ale prý je to tradík. No, koukněte na něj už sami :)

Tak to je on. Jmenuje se Shooting Star :)


Tohle je poměr velikosti se SCH. Taky vám přijde takový malý? :D

No, jinak jsem dostala pár SCH ( fjordka 2014, arabka 2014, 2x andaluská kobyla, knab hřebec a lipicánka 2013 ) a ke Starovi mi ještě přišly 3 Mini Whinnies :3 Těch koníků je celkem dost, kdyby jste měli nápad na jména, určitě to neuškodí :)

A teď ke druhé části :) Vánoce v DS BP
K tomu vám jen řeknu, že si koníci rozdali dárečky a tím to všechno skončilo :D

Jinak všechny fotky najdete na rajčeti ( špatná kvalita, foceno mobilem ):


A nakonec naše zvědavá hříbátka u '' stromečku '' :D


tak papa, užite si zbytek prázdnin
Ruffi :)

Dáreček od Kami B.B.+pár výrobků a CM

18. prosince 2014 v 16:55 | Ruffi |  Novinky
Ahooooj! Po dlouhý době zase píšu! :D Dneska mi od Kami B.B. přišel vánoční dáreček :3 ( fotka pod článkem ) Díky moc Kami, ohlávka, stužka kolem krku i dopis jsou super :3! Taky jsem měla v plánu posílat dárky, ale nějak na to nevyšel čas a ještě k tomu, jak jsem teď vyráběla nemám ani kousek kůže :/ Tak snad to vyjde příští rok :)
No, jinak jak už jsem říkala, hodně jsem vyráběla a TADY na rajčeti je pár vybraných fotek z vyrábění :) Kvalita mobilová, takže za to se omlouvám, ale foťák má zrovna u sebe moje sestřiška :/
Dneska to bylo hodně krátký, ale to už asi všichni víte, že nepíšu moc dlouhý články :D
Tak se mějte famfárově

Ruffi :)


My first Breyer :3

4. prosince 2014 v 15:00 | Ruffi |  Novinky
Ahooooooj!Ze začátku bych chtěla poděkovat Šíše, Mirandě, Teddy Pie a Jeife za dobrý rady :) Asi už tušíte, že k nám brzo přijede 1. tradík :3 :D Sice je to CM, které jsem původně nechtěla, ale tenhle koník mě na první pohled zaujal :D Bohužel fotky z vyrábění nemám, jelikož chci nafotit kvalitní fotky, jinak bych je vyfotila mobilem, ale na fotce z mobilu nejde ani poznat co je sedlo :D Jo a ještě pak přidám fotky z Mikuláše :D Chci vidět výrazy našich hříbat, až na ně přijdou ''čerti'' :D xD No nic, dole máte fotku skoro mýho tradíka a chci slyšet vaše názory, jestli si mám příště vybírat líp :D

papa
Ruffi :D

Breyer horse custom + dárek - 1

Bylo nebylo...

1. prosince 2014 v 17:37 | Ruffi |  Novinky
Ahoooj, tak jsem konečně tu, nebyla sem tu kvůli písemkám, vždyť to znáte asi všichni :D A za tu dobu se tu nashromáždilo hodně novinek :D Takže za 1. sem toho docela dost vyrobila. Mám nový cross-country setík, bezudidlovou uzdečku, podsedlovky, bederku,...je toho hodně, ale fotky bohužel nemám, určitě je ale za pár dní hodím na rajče :) Pak tu máme nový CMka :3 Mám takovej pocit, že sem se zlepšila, ale pořád to nevypadá jako do Mazla :D a asi nikdy vypadat nebude :D :( Na Youtube sem narazila na návody na CMkování a nebyla bych to já, kdybych to hned nevyzkoušela :D No, tak vybrala jsem si koníky, kteerý se mi líbí nejmíň a zkusila, co spatlám. Vyšly z toho dvě celkem hezké kobylky :3 Pro představu jsem CMkovala fjordskou kobylu a kobylu haflinga. Fjordka je tmavý hnědák a je to plemeno Dartmoor a Haflingerka je APH ( vypadá jak kráva ) a proto jsem uvažovala o jménu Looks Like A Cow :D Samozřejmě bych jí ho nedala :D No a na konec tu máme pro mě supeeeeeeeeeeeeer zprávičku :D RODIČE MI DOVOLÍ TRADÍKAAAA :3 :* <3 Já z toho furt nemůžu :D A za to vděčím mým bývalým Littlest Pet Shop :D Prodala jsem je a koupím si za ty peníze tradíka a ještě mi nějaký zbydou. Nevíte náhodou někdo, kde bych si nějakýho mohla sehnat/ kdo je prodává? Už jsem se na netu dívala, ale zatim se mi žádnej nelíbil. :/ No nic, nebudu to prodlužovat, fotky budou snad během tohodle týdne.

papa
Ruffi :*