Březen 2015

Sortina (CZE)

31. března 2015 v 0:01 | Ruffi |  Dostihoví koně
Jméno: Sortina (CZE)
Plemeno: A1/1
Věk: 13 let
Pohlaví: klisna
Otec: Mill Pond (FR)
Matka: Sorah
Potomci: Malibu Moon
Firma: Schleich
Stav: CM, 10/10
Ocenění: -
Slíbené novinky - CMka :)

29. března 2015 v 18:47 | Ruffi |  Novinky
Ahoj! :)


Tak se vracím z5 s novinkami :) Tentokrát jsem je rozdělila na CM a výrobky, protože by toho do jednoho článku bylo moc. Dneska vám teda představím jedny z posledních CM. Většina koníků nemá dodělaná kopyta, jelikož se mi je nechtělo dodělávat, ale snad si nejdu čas i chuť :D Fotky mám konečně z foťáku, ale pořád se mi zdají tmavé (nesvítilo slunce) :/ Byla bych ráda, kdyby jste do komentů napsaly svoje názory a co a jak zlepšit :) a prosím, upřímně, nemám ráda přetvařování ;) Jinak, jak si možná někdo všimnul, udělala jsem nový dess a rozcestníky u koní, kam budu postupně přidávat profilky koníků (budou zjednodušené a praktičtější) :)

1. CM - Sortina - Mně osobně se tohle CM líbí asi nejvíc ze všech :) má upravenou hřívu, a pro ty, co by nepoznali - je to původní Andaluská kobyla


2. CM - Wavelight Laser - Měl to být ryzák, ale nějak se to nepovedlo :D3. CM - Seabiscuit - přesně se mi na něj hodí mold - malej a roztomilej :3 už dávno jsem si ho chtěla CMkovat, ale pořád jsem neměla odvahu, bála jsem se, že to zkazím :D4. CM - Charming Dream - Je to zvlášntí CMko, ani jsem si ho takhle v konečném stavu nepředstavovala :D5. CM - Universe Of Gracie - Jsem s ním spokojená, líbí se mi, ale jde na něm vidět, že už byl CMkovaný :/6. CM - Salient Of Gracie - Strašně se mi líbí, má krásný mold a je to neodolatelné hříbátko :3P.S.: Příští týden sem dám Novinky - Výrobky a je jich fakt hodně, takže se podle mě máte na co těšit :D


Tak papa
Ruffi

Dlouhá pauza :/

23. března 2015 v 19:36 | Ruffi |  Novinky
Ahojda lidičky!!!
Snad jste mě za tu dobu co jsem tu nebyla nepodepsali :D To víte, škola, pak rozbitej počítač a teď do toho ještě rýma a kašel :/ A na mobilu se mi smolit články fakt nechtělo.
Jinak.....za tu maxidlouhou dobu se u nás událo poměrně dost věcí.....Ty bych vám postupně představila v příštích článcích :) Pak tu mám taky hodně co dodělávat a vylepšovat, mohla bych se pokusit o nový dess, třídění profilků koníků atd. Možná by taky bodla nějaká challenge, i když přesně nevim, co to obsahuje :D Kdyby se tu našla nějaká hodná duše a vysvětlila mi o co v challenge jde, byla bych moc ráda :)
Tak se tu mějte famfárově, do konce týdne se tu snad ještě objevím :)

Ruffi :)